O nas

Firma „RADOMIX” spółka jawna powstała w 1990 roku jako firma rodzinna własność braci Radomskich. Siedzibą firmy jest Szarlejka k/Częstochowy. Firma posiada również oddział w Katowicach. 

Przez długi czas firma skupiła się przede wszystkim na handlu hurtowym kartonami, tekturą litą, tekturą powlekaną, tekturami falistymi, papierem pakowym, papierem typu testliner, fluting, kraft, gazetowy, techniczny oraz innymi wyrobami z papieru i tektury. Od roku 2008 firma rozpoczęła proces częściowego przechodzenia w procesy produkcyjne, które na dzień dzisiejszy poszerzyły nasz zakres usług na:

– cięcie, przewijanie, arkuszowanie papieru w gramaturach od 35 gsm do 500 gsm 

– produkcję tektury dwu warstwowej w zwojach oraz arkuszach 

– produkcję opakowań z tektury falistej 3 i 5 warstwowej 

– frezowanie i toczenie części i elementów maszyn, konstruowanie oraz remonty maszyn z branży papierniczej

.Rzetelność i profesjonalizm naszej firmy potwierdziły zdobyte na przestrzeni lat: Certyfikat Programu Gospodarczo – Konsumenckiego Biała Lista Solidna Firma przyznany za terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań oraz poszanowanie ekologii i praw konsumentów oraz przynależność firmy do elitarnego Klubu Gazel Biznesu – grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm.

Wartością dla naszej firmy jest dzielenie się naszym doświadczeniem w obszarze zastosowania papieru i tektury w różnych  branżach i  przemyśle. 

Piła do papieru